RSS Beslemesi
Haberler
Feb
20
Kafa Dengi Yayınları, LGS TGS 2020 Uygulaması Başlıyor....
Gönderen Onur Uzun on 20 02 2020 12:33 PM

Kafa Dengi Yayınları LGS TGS 2020 uygulaması, 28-29-30 Mart 2020 (Cumartesi-Pazar-Pazartesi)  tarihleri aralığında yapılacaktır.

Türkiye Geneli LGS uygulaması 2 (iki) oturum şeklinde uygulanacaktır.Sınav 1. Oturum SÖZEL Bölüm ve 2. Oturum SAYISAL Bölüm olmak üzere 2 (iki) kitapçıktan oluşmaktadır.

İlgili Sınav Yönergesini de içeren ve Optik Formların geri gönderiminde de (kargoda) kullanılabilen "Sınav Yönergesi ve Form Geri Gönderim Evrakı" sınavlarla birlikte gönderilecektir. İlgili evrakta sınav süreç aşamalarında dikkat edilmesi gereken hususlar ana hatlarıyla vurgulanmıştır.

Sınav Yönergesine ek olarak hazırladığımız "Sınav Süreç Detayları" dosyasında ise; “Sınav ÖncesiSınav Uygulaması ve Sınav Sonrası” şeklinde belirlediğimiz sınav aşamalarının tüm süreçleri kademeli olarak anlatılmıştır. Bu aşamalarla ilgili tüm işlemler ve ilgili süreçlerin, sorunsuz bir şekilde yürütülebilmesi için yapılan tüm açıklamalar dikkate alınmalı ve belirtildiği gibi uygulanmalıdır.


Sınav dosyaları ve ilgili dijital materyallere buraya tıklayarak gelen adresteki eklentilerden erişebilirsiniz. 
(Sınav Afişi, Sınav Yönergesi ve Form Geri Gönderim Evrakı, Sınav Süreç Detayları, Destek İletişimi Bilgileri ve Öğrenci Sınav Kayıt Şablonu vb.)

Sınav duyuru bildirimleri ve teknik destek paylaşımları da yine Destek Merkezi üzerinden yapılacaktır.

Çalışmalarınızda kolaylıklar ve verimli bir sınav uygulaması dileriz.

Kafa Dengi Yayınları Koordinatörlüğü


Yorumlar (0)
Yorum gönder
 
 
Tam İsim:
E-Posta:
Yorumlar: