Sisteme birden fazla giriş durumu tespit edildi, gerekli işlemlere bu şekilde devam edilemez.
RSS Beslemesi
Son Güncellemeler
Feb
8
YGS-TGS 2015 uygulamasıyla ilgili açıklama
Gönderen Onur Uzun on 08 02 2015 19:34 PM

YGS-TGS (KF00-SS.14T101) uygulaması 21-22 Şubat 2015 tarihlerinde yapılacaktır. Bu tarih öncesinde sınav cevap anahtarı hiçbir kurum ile paylaşılmayacaktır. 

Belirttiğimiz sınav uygulaması tarihinde veya daha öncesinde YGS-TGS uygulamasını yapan tüm kurumlarımızın, ortak havuza katılabilmeleri ve sınav cevap kağıtlarıyla ilgili gerekli işlemlerin (okutma ve değerlendirme işlemleri) yapılabilmesi için sınavlarla birlikte gönderilen ve aşağıda linkini paylaştığımız "sınav optik form geri gönderim evrakı" ile birlikte evrakta belirtilen adrese göndermeleri gerekmektedir.

YGS-TGS uygulaması üst yazısı ve geri gönderim evrakı mahiyetindeki evraka buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

Sınav uygulamasında dikkat edilmesi gereken hususlar ve uygulama sonrasında yapılacak işlemlerle ilgili üst yazıdaki açıklamaları mutlaka dikkate alınız.

  • Sınav cevap kağıtları, sınav uygulama tarihinin hemen sonrasında veya en geç 24 Şubat 2015 Salı gününe kadar mutlaka kargoya teslim edilmelidir.
  • Sınav sonuçları toplu değerlendirmeler sonrasında, Mart ayının ilk haftasında yayınlanacaktır. Sınav sonuçları yayımlandığı tarihten itibaren doğabilecek itirazlarla ilgili 2 günlük bekleme süresinden sonra liste ve matbu karne gönderimleri yapılacaktır.
  • Sınav süreciyle ilgili destek, bildirim ve paylaşımları http://destek.eksenyayinlari.com adresinden takip edebilirsiniz.
  • Sınav sonuçları www.eksensinav.com adresinden yayımlanacaktır. Sistem üzerinden; Okul/Dershane girişini seçerek, kurum bilgileriniz ve eksen123 şifresi ile sisteme giriş yaparak sınav sonuçlarınıza erişebilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra üst menüdeki "şifre değiştir" butonundan kurumunuza özel şifre güncellemesi yapabillirsiniz.

 

Eksen Yayıncılık

Onur Uzun
Ölçme ve değerlendirme sorumlusu


Devamını Oku »Aug
26
Kurumsal (dershaneler için) sınav uygulama takvimi güncellendi.
Gönderen Eksen Yayıncılık on 26 08 2014 18:23 PM

Saygıdeğer Kurum Yöneticileri,

ÖSYM tarafından 2015 yılında yapılacak olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS-2015) uygulama tarihi 15.03.2015 olarak belirlendiğinden, kurumsal (dershaneler için) sınav uygulama takvimimizdeki 14-15 Mart 2015 tarihli YGS 7 sınavının uygulama tarihi 7-8 Mart 2015 olarak revize edilmiş ve ilgili dokümanda güncelleme yapılmıştır. 

 2014-2015 Eğitim ve öğretim dönemi, kurumsal lise grubu için deneme sınavları uygulama tarihleri dokümanını görmek için tıklayınız.

 


Devamını Oku »Aug
19
Üniversite Hazırlık OF kodlu Yaprak Test (SET01) cevap anahtarları
Gönderen Eksen Yayıncılık on 19 08 2014 13:08 PM
Üniversite Hazırlık OF kodlu Yaprak Test (SET01) cevap  anahtarları Destek Merkezi sistemine eklenmiştir.
Devamını Oku »Apr
23

Saygıdeğer Kurum Yöneticisi,

2013-2014 eğitim döneminde dershanelerimize hazırladığımız 6, 7, 8. sınıfların 10. deneme sınavlarının (5. sınıfın 6. sınavı) uygulama tarihi yıllık planda 10-11 Mayıs olarak belirlenmiş, dolayısıyla içerikleri de buna göre hazırlanmıştır.
Bunun sebebi, öğrencileri, merkezi yazılı sınavdan sonraki yazılılara hazırlamaktır. Dolayısıyla bu sınavlar belirtilen tarihten önce uygulanırsa, öğrenciler henüz görmediği konulardaki sorularla karşılaşacaklardır. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için denemenin sınav takvimine uygun yapılması gerekliliğini bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla

H. Atilla Kantaş / Ortaokul Yayın Editörü


Devamını Oku »Jul
2
Tercih Robotu Hizmeti 2013
Gönderen Onur Uzun on 02 07 2013 18:19 PM

EKSEN ailesi olarak tercih döneminde yine siz değerli çözüm ortaklarımızın yanındayız…

Bu bilinçle, 2013 Yeni ÖSYS Kılavuzu’ndaki başarı sıralarını ve yeni açılan Lisans bölümlerini tercih robotumuza entegre ettik. Artık ÖSYS puanınızı girerek, ayrıca puan türü, bölüm, öğrenim şekli, bursluluk ve ücretlilik durumu, devlet üniversitesi, vakıf ünversitesi, çoğrafi bölge ve hatta şehir şeçenekleri gibi değişkenleri dinamik olarak size sunuyor ve her bakımdan interaktif olarak kullanabileceğiniz tercih robotumuzla sizlere sağlıklı ve güvenilir bir tercih listesi oluşturma imkanını sunuyoruz…

Online hizmet vermekte olan tercih robotumuz www.utercih.com’ da…
Bu hizmetimiz; tüm çözüm ortaklarımıza ve sektör paydaşlarımıza, EKSEN ailesi olarak ücretsiz sunmakta olduğumuz bir hizmettir.

Saygılarımızla, 

EKSEN YAYINCILIK / Erep Platformu

 

 


Devamını Oku »