Sisteme birden fazla giriş durumu tespit edildi, gerekli işlemlere bu şekilde devam edilemez.
RSS Beslemesi
Son Güncellemeler
Aug
24

2016-2017 Eğitim ve öğretim döneminde; web tabanlı Online Ölçme ve Değerlendirme Sistemleri Eksen Yayınları, Test Okul ve Çalışkan Yayınları için özelleştirilerek ayrı sistemler şeklinde yürütülecektir.   

Sınav sistemlerinin adresleri aşağıda belirtilen şekildedir:

Eksen Yayınları:
 eksen.karnemiz.com (eksensinav.com)
Test Okul: testokul.karnemiz.com (testokulsinav.com)
Çalışkan Yayınları: caliskan.karnemiz.com (caliskansinav.com)

Yayın gruplarının web sitelerindeki menülerden ilgili sınav sistemlerine yönlendirme linkleri verilmiştir.

Geçmiş dönemde; Online Ölçme ve Değerlendirme sisteminde kullanıcı kaydı bulunan kurumların kullanıcı kayıtları -aynı şekilde- her 3 sistem için de geçerlidir.
Yeni dönemde; ölçme ve değerlendirme işlemleri yapacak kurumların, kurum ve kullanıcı kayıtları ise yayın gruplarına göre kullanılacak sistemlerde ayrıca oluşturulacaktır.

Ölçme ve Değerlendirme Birimi olarak Eksen Yayınları, Test Okul ve Çalışkan Yayınları için tüm ölçülebilir sınav uygulamaları süreçlerinde başarılar dileriz.Devamını Oku »Jul
6
Eksen Yayıncılık varken yalnız değilsiniz!
Gönderen Onur Uzun on 06 07 2015 12:53 PM
2015 TEOG ve YGS-LYS Tercih Robotlarımızı tüm EKSEN ailesine kıvançla sunuyoruz... 
 
Bir kaç haftadır üzerinde itina ile çalıştığımız ve en güncel haliyle tesis ettiğimiz tercih robotumuz kullanıma hazırdır.
Rehberlik sitemiz EREP'in arayüzünden (http://rehber.eksenyayinlari.com)  Tercih Robotlarına rahatlıkla erişebilirsiniz.

Devamını Oku »Aug
19
Üniversite Hazırlık OF kodlu Yaprak Test (SET01) cevap anahtarları
Gönderen Eksen Yayıncılık on 19 08 2014 13:08 PM
Üniversite Hazırlık OF kodlu Yaprak Test (SET01) cevap  anahtarları Destek Merkezi sistemine eklenmiştir.
Devamını Oku »Apr
23

Saygıdeğer Kurum Yöneticisi,

2013-2014 eğitim döneminde dershanelerimize hazırladığımız 6, 7, 8. sınıfların 10. deneme sınavlarının (5. sınıfın 6. sınavı) uygulama tarihi yıllık planda 10-11 Mayıs olarak belirlenmiş, dolayısıyla içerikleri de buna göre hazırlanmıştır.
Bunun sebebi, öğrencileri, merkezi yazılı sınavdan sonraki yazılılara hazırlamaktır. Dolayısıyla bu sınavlar belirtilen tarihten önce uygulanırsa, öğrenciler henüz görmediği konulardaki sorularla karşılaşacaklardır. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için denemenin sınav takvimine uygun yapılması gerekliliğini bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla

H. Atilla Kantaş / Ortaokul Yayın Editörü


Devamını Oku »Jul
2
Tercih Robotu Hizmeti 2013
Gönderen Onur Uzun on 02 07 2013 18:19 PM

EKSEN ailesi olarak tercih döneminde yine siz değerli çözüm ortaklarımızın yanındayız…

Bu bilinçle, 2013 Yeni ÖSYS Kılavuzu’ndaki başarı sıralarını ve yeni açılan Lisans bölümlerini tercih robotumuza entegre ettik. Artık ÖSYS puanınızı girerek, ayrıca puan türü, bölüm, öğrenim şekli, bursluluk ve ücretlilik durumu, devlet üniversitesi, vakıf ünversitesi, çoğrafi bölge ve hatta şehir şeçenekleri gibi değişkenleri dinamik olarak size sunuyor ve her bakımdan interaktif olarak kullanabileceğiniz tercih robotumuzla sizlere sağlıklı ve güvenilir bir tercih listesi oluşturma imkanını sunuyoruz…

Online hizmet vermekte olan tercih robotumuz www.utercih.com’ da…
Bu hizmetimiz; tüm çözüm ortaklarımıza ve sektör paydaşlarımıza, EKSEN ailesi olarak ücretsiz sunmakta olduğumuz bir hizmettir.

Saygılarımızla, 

EKSEN YAYINCILIK / Erep Platformu

 

 


Devamını Oku »